Отзывы о компании ZooKing
- Тетяна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре запаковане. Палички м'які достатньо, я можу спокійно розрізати ножем навпіл (я завжди своїм по половинці даю). М'яско ще не відкривали, не куштували. Дякую за маленький презент від продавця смаколик для хазяйки. Дякую вашому магазину за такі товари та ціни. Будемо замовляти ще
- Юлия Ц.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Антон Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталия С.
- Ольга К.
- Дмитро Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Алёна Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Галина І.
- Ольга З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую💙💛❤
- Мостицька І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер!
