
Миска для домашніх тварин Adagio Medium 25, 5x23x6,5 см
166 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10077
Доставка по всей Украине
Быстрая отправка! При оплате до 15:00 отправка день в день.
Отправка: понедельник - суббота.
Скидочные карты на следующую покупку.
Накопительные скидки для постоянных клиентов!
Миска для корекції вживання їжі та води для вашого вихованця. Виготовлена із спеціальними елементами, що перешкоджають швидкому поглинанню їжі собакою. Це уповільнює прийом їжі та жування, сприяє насиченню без зайвого набору ваги, покращує травлення, зменшує ризик виникнення здуття та перекрученого шлунка чи кишківника.
Має ніжки, які перешкоджають ковзанню по поверхні.
Колір: Червоний; Жовтий; Блакитний; Синій.
Розмір: 25,5x23x6,5 см.
Об'єм: 0,75 л.
Вага 168гр
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GEORPLAST |
| Страна производитель | Италия |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Объем | 0.75 л |
| Особенности | Одинарная |
| Состояние | Новое |
| Тип | Миска |
| Упаковка | Без упаковки |
| Форма | Круглая |
| Размеры | |
| Высота | 65 мм |
| Диаметр | 250 мм |
| Длина | 255 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Группа товара | Игрушки и миски |
- Цена: 166 ₴

