
Переноска зі знімним прозорим верхом для домашніх тварин Rocket Transparent 49x33x33 см
768 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10566
+380 (93) 797-77-28
Служба підтримкиповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переноска зі знімним прозорим верхом для домашніх тварин Rocket Transparent 49x33x33 см
Легка і зручна переноска, ідеально підходить для цуценят, котів, тхорів і інших невеликих тварин. Переноска відкривається вгору, має надійні застібки.
Завдяки отворам в бічних стінках повітря в переносці циркулює добре.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Гризуни, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴


