Будиночок-печера для котів і собак Duck Plain 57x48x32 см
Будиночок для кішки необхідний, якщо ви є господарем пухнастого тварини. Всім відомо, що кішки володіють примхливим характером і самі приймають рішення про те, коли проводити час з господарем, а коли усамітнитися. Якщо у вашій квартирі відсутній котячий будиночок, то тварина буде відпочивати в невідповідних місцях.
Вихованець повинен мати свій затишний куточок, де його гарантовано ніхто не буде чіпати. Пропонуємо вашій увазі Будиночок-печеру для котів і собак Duck Plain.Вихованець може використовувати лежак і як ліжко, і як печеру для укриття.
Зроблений з пластику комплекс є ідеальним, так як він міцний.
-
Матеріал: Пластик
-
Розміри 57x48x32 см
Виробник - GeorPlast, Італія.
Придбати "Будиночок-печера для котів і собак Duck Plain 57x48x32 см" Ви можете, оформивши замовлення у нас в інтернет магазині через корзину або зателефонувавши за вказаним телефоном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тварина | коті ,собаки |
| Вікова група | Без обмежень |
| Група товару | Спальні місця, драпки, когтеточки |
| Вид | Відпочинок тварин |
| Призначення | Будиночок для відпочинку |
| Розмір | 57x48x32 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Форма | Овальна |
- Ціна: 743 ₴









