Відгуки про компанію ZooKing
- Тетяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре запаковане. Палички м'які достатньо, я можу спокійно розрізати ножем навпіл (я завжди своїм по половинці даю). М'яско ще не відкривали, не куштували. Дякую за маленький презент від продавця смаколик для хазяйки. Дякую вашому магазину за такі товари та ціни. Будемо замовляти ще
- Юлия Ц.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Антон Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталия С.
- Ольга К.
- Дмитро Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Алёна Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Галина І.
- Ольга З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую💙💛❤
- Мостицька І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер!
