
Тримач для лопатки GeorPlast універсальний, 21,5х12х13 см
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10513
+380 (93) 797-77-28
Служба підтримкиповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач для лопатки GeorPlast універсальний, 21,5х12х13 см
Незамінна річ для підтримки чистоти та порядку в будинку.
Виготовлений із якісного пластику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Лопатка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тварина | Коти/кішки |
| Вікова група | Без обмежень |
| Вид | Тримач для лопатки |
| Призначення | Догляд за лотком |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴

