
Переноска для домашніх тварин Spark, 48,5x33,5x31 см
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10564
+380 (93) 797-77-28
Служба підтримкиповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переноска для домашніх тварин Spark, 48,5x33,5x31 см
Контейнер-переноска виготовлена з міцного високоякісного нетоксичного пластика для транспортування домашніх тварин з боковими дверцятами і замками. Бокові отвори забезпечують необхідну циркуляцію повітря. Переноска легко розбирається, чиститься і миється під проточною водою.
В асортименті 2 кольори: червоний, синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Туалети, перенесення, килимки і лопатки для прибирання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴



