
Лопатка для насипання корму Diggy Big обсяг 500мл 30x11x7см
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10222
+380 (93) 797-77-28
Служба підтримкиповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопатка для корма Diggy Big GeorPlast 250ml cm. 30x11x7h
Лопатка предназначен для корма. Проста и удобна в использовании за счет своих компактных размеров.
Размеры: 30x11x7 см
Виробник - GeorPlast, Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Без обмежень |
| Група товару | Туалети, перенесення, килимки і лопатки для прибирання |
| Тварина | коті ,собаки |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Харчування |
| Розмір | 30x11x7 |
| Тип | Мірна ложка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴



