
Лопатка корми для собак і котів Diggy Big обсяг 250ml 24x8, 5x5,5h
51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10220
+380 (93) 797-77-28
Служба підтримкиповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопатка для корма Diggy Small GeorPlast 250ml cm. 24x8,5x5,5h
Лопатка предназначен для корма. Проста и удобна в использовании за счет своих компактных размеров.
Размеры: 24х8,5х5,5 см
Виробник - GeorPlast, Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Без обмежень |
| Група товару | Аксесуари до туалетів для собак |
| Тварина | коті ,собаки |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Мірна ложка |
| Розмір | 24х8,5х5,5 см |
| Тип | Лопатка для наповнювача |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴


