
Туалет для котів Shuttle – 57x40x19 см ОЛИВКА
431 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10533
Туалет для котів Shuttle – 57x40x19 см
Зручний, чистий і завжди свіжий лоток - головна гарантія того, що Ваша кішечка не буде використовувати для справляння потреби найпотаємніші куточки в будинку: ці тварини дуже цінують комфорт і прискіпливо ставляться до гігієни, бо ні за що не стануть користуватися невідповідним, на їхню думку, туалетом. Саме тому рекомендуємо відповідально підійти до питання покупки такого важливого побутового аксесуара, як лоток, і підібрати варіант, який найкращим чином задовольнить всі вимоги Вашого вихованця.
Універсальний лоток розроблений спеціально для дорослих кішок. Він виконаний з високоякісного нетоксичного пластику, який легко миється і не вбирає запахи. Місткий аксесуар має високі бортики, які запобігають розкидання гранул наповнювача по кімнаті. Практичне виріб відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення.
-
Матеріал: Пластик
-
Розміри 57x40x19 см
Виробник - GeorPlast, Італія.
Придбати "Туалет для котів Shuttle –57x40x19 см" Ви можете, оформивши замовлення у нас в інтернет магазині Mackses через корзину або зателефонувавши за вказаними телефонами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Без обмежень |
| Висота | 19 мм |
| Група товару | Туалети, перенесення, килимки і лопатки для прибирання |
| Довжина | 57 мм |
| Тварина | Коти/кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Туалет для котів |
| Розмір | 57х40х19 |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 431 ₴






