
Кігтеточка дряпка Happy Cat для котів з картону
464 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10593
+380 (93) 797-77-28
Служба підтримкиповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Господарі часто стикаються з проблемою роздертих меблів, шпалер і хочуть якнайшвидше відучити свого улюбленця від цієї шкідливої звички. Дряпка з кульками по колу виготовлена зі зносостійких матеріалів - в центрі диск з картону, основа - пластик. Картонна поверхня призначена для сточування кігтів, по колу-жолобу легко катаються кульки - для забави Вашого вихованця. Загнуті краї жолоба перешкоджають випаданню м'ячиків. Має основу, яка запобігає ковзанню по підлозі. Трек іграшка для котів відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.
Розмір: 41x38x5 см.Змінні картонні вкладиші для когтеточки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴




