
Бокс для транспортування дрібних домашніх тварин Twister 29x19x18 см (хом'яки, морські свинки, черепахи)
383 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10575
+380 (93) 797-77-28
Служба підтримкиповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс для транспортування домашніх тварин Twister 29x19x18 см
Зручна переноска для багатьох видів дрібних тварин, таких як миші, хом'яки, бурундуки, черепахи, тарантули. Ідеально підходить для відвідування ветеринара. Ящик легко відкрити зверху, так що вам буде зручно вийняти тварину. Перенесення щільно закрите міцною кришкою і завдяки практичній ручці, її можна дуже легко переносити. Легко чистити, його можна просто протерти вологою ганчіркою.
Розміри: 29х19х18 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Гризуни, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴

