
Переноска для домашніх тварин Rhino GeorPlast 51x34,5x33 см
902 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10569
Переноска для домашніх тварин Rhino GeorPlas 51x34,5x33
Легке та зручне перенесення для кішок, цуценят та невеликих тварин. Двері переноски зроблені з прозорого пластику. Відкривається нагору. Надійні клямки. Повітря циркулює завдяки пластмасовим ґратам по всьому периметру переноски. Зручні кріплення та ручка зверху.
Розмір (довжина * ширина * висота): 51 * 34,5 * 33 см.
Рекомендації: Коли домашні тварини вперше зайде в переноску, ми рекомендуємо не закривати його відразу.
Перш за все, ви можете приготувати улюблені іграшки або ласощі зі знайомим запахом і покласти їх у переноску. Такий метод допоможе улюбленцю почуватися затишно в новому середовищі і допоможе зняти напругу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Гризуни, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Висота | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тварина | коті ,собаки |
| Вікова група | Від 1-го місяця |
| Тип | Переноска |
| Група товару | Туалети, перенесення, килимки і лопатки для прибирання |
| Призначення | Транспортування тварин |
| Розмір | 51*34,5*33 |
- Ціна: 902 ₴





