
Лопатка для наповнювача Drilly Small GeorPlast
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10505
+380 (93) 797-77-28
Служба підтримкиповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопатка для наповнювача Drilly Small GeorPlast 250ml 24x8,5x5,5
Якісна лопатка для прибирання котячого туалету з гратами для просіювання наповнювача, дуже зручна і проста у використанні. Сітчастий дизайн, підходить для всіх видів котячого туалету. Якісний італійський пластик не шкодить вихованцеві.
-
Матеріал: Пластик
-
Розміри 24x8,5x5,5 см
Лопатка для туалету зроблений з якісного пластику, не вбирає запахи, легко миється.
Виробник - GeorPlast, Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лопатка |
| Вікова група | Без обмежень |
| Група товару | Туалети, перенесення, килимки і лопатки для прибирання |
| Тварина | Коти/кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Догляд за лотком |
| Розмір | 24х8,5х5,5 см |
| Тип | Лопатка для наповнювача |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴



