
Туалет з лопаткою для котів "Junior", 38x28x10,5 см, колір на вибір (оливка, сірий, беж)
315 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10549
+380 (93) 797-77-28
Служба підтримкиповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалет пластиковий прямокутний зі знімною рамкою, під наповнювач. Завдяки знімній рамці можливе використання пакетів для котячих туалетів, що значно полегшить прибирання та подовжить використання туалету. В комплекті є лопатка для наповнювача, яка зробить прибирання більш комфортним.
Розмір 38х28х10,5 см.
Вага: 630гр.
Розмір 38х28х10,5 см.
Вага: 630гр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴







